Valdis Gavars. Foto no personīgā arhīva.

Latvijas Universitātes (LU) fonds ir priecīgs un pateicīgs par ikkatru ziedojumu, ko saņem. Vissiltāko sajūtu un prieku rada ziedojumi, kuri ir saņemti no fonda stipendiātiem. Tas pierāda stipendiātu nesavtīgumu un to, ka arī viņi ir spējīgi sniegt pretī to, ko saņem paši. Janvārī ziedojumu ir veicis Bioinformātikas stipendiāts Valdis Gavars, kas dāsni ir noziedojis 200 EUR LU fonda stipendijai “Ceļamaize". 

LU fonda stipendiāti ir aicināti ziedot fondam ik gadu savu iespēju robežās, tāpēc esam pagodināti par 200 EUR lielu ziedojumu. Tas ir Valda paldies fondam par iegūto stipendiju.  

"Uzskatu, ka gudri un mērķtiecīgi iedzīvotāji ir vienīgais ceļš, kā Latvijai veicināt savu labklājību - lai to sasniegtu, izglītība ir ļoti svarīgs rīks. Pats kā LU fonda stipendiāts esmu pārliecinājies, ka stipendija ir veids, kā motivēt un palīdzēt. Ņemot vērā, ka valsts un arī pasaules labklājība ir mūsu visu kopīgs mērķis, tad domāju, ka katrs varam pielikt savu devumu, lai padarītu šo ceļu sev un citiem vieglāku. Novēlu LU fondam turpināt veiksmīgi darboties, veicināt Latvijas izglītības augšanu arī turpmāk un, protams, kas šobrīd ļoti svarīgi - veselību gan mecenātiem, gan stipendiātiem, gan Fonda darbiniekiem," stāsta stipendiāts par ziedojuma motivāciju. 

Paldies par atbalstu! 

________________

Par LU fondu  

Jau kopš 2004. gada Latvijas Universitātes fonds nodrošina iespēju mecenātiem un sadarbības partneriem atbalstīt gan LU, gan citas vadošās Latvijas augstskolas, tā investējot Latvijas nākotnē. LU fonda prioritātes ir atbalstīt izcilākos studentus un pētniekus, veicināt modernas mācību vides izveidi, kā arī universitātes ēku būvi un rekonstrukciju. 

Dalīties